Bitkisel Sabunlar

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 27 (3 Sayfa)
Aktif Karbon ve Zerdeçal  Bitkisel Sabun Aktif Karbon ve Zerdeçal  Bitkisel Sabun

Aktif Karbon ve Zerdeçal Bitkisel Sabun

50,00TL

Vergiler Hariç: 42,37TL

Kömür bazlı ürünlerin asıl özelliği cilt üzerinde bulunan aşırı yağı uzaklaştırarak yağ dengesini düzenlemesidir. Yağlı ve karma ciltler için oldukça ideal olan kömür bazlı sabunlar cildi pürüzsüz hale getirir. Gözenekleri derinlemesine temizlerken peeling etkisi gösterir ve ölü derinin atılmasına, ..

Argan Bitkisel Sabun Argan Bitkisel Sabun

Argan Bitkisel Sabun

57,50TL

Vergiler Hariç: 48,73TL

Argan yağı, Fas'a özgü 'Arganio Spinosa' ağacının çekirdeklerinden üretilen çok değerli bir yağdır. Günlük bakımımızda, oldukça geniş bir kullanım alanına sahip Argan yağı, çok önemli faydalar sağlayan mucizevi etkileriyle en büyük yardımcılarımızdan biri olmaya aday. İçeriğindeki Omega B, ..

Badem Yağlı Bitkisel Sabun Badem Yağlı Bitkisel Sabun

Badem Yağlı Bitkisel Sabun

50,00TL

Vergiler Hariç: 42,37TL

Badem yağı harika bir cilt bakım ürünüdür, A, B ve E vitaminleri bakımından çok zengindir.  Cildi yumuşatır, nemlendirir ve çatlakların tedavisine yardımcı olur.  Güneş ışınlarının verdiği zararlara karşı koruyucudur ve derin olmayan kırışıklıkları azaltır. Cilt tonunu eşitler ve pürüzsüz,..

Biberiye Bitkisel Sabun Biberiye Bitkisel Sabun

Biberiye Bitkisel Sabun

55,00TL

Vergiler Hariç: 46,61TL

Biberiye, ciltteki gözenekleri temizleyerek, cilde ferahlık ve canlılık verir. Antibakteriyel özelliği sayesinde, cildi bakterilerden arındırır. Yağ dengesini koruyarak, bölgesel yağlanmayı önler, sivilce oluşumunu engeller. Hücre yenilenmesine yardımcı olarak, sivilce lekelerinin yok olmasına yardı..

Buğday Bitkisel Sabun Buğday Bitkisel Sabun

Buğday Bitkisel Sabun

57,50TL

Vergiler Hariç: 48,73TL

Doğal güzellik iksiri olarak kullanılan yağlar arasında en mucizevi sayılan buğday yağı, içeriğindeki doğal mineraller, vitaminler, Omega 3, amino asitler ve keratin sayesinde ciltte ve saç bakımında çok etkilidir. Cildi canlandırırken, gergin ve genç kalmasını, ayrıca sağlıklı bir görüntüye kavuşma..

Çekirdek Kahveli Bitkisel Sabun Çekirdek Kahveli Bitkisel Sabun

Çekirdek Kahveli Bitkisel Sabun

50,00TL

Vergiler Hariç: 42,37TL

Kahvenin içeriğinde cildi serbest radikallerden koruyan ve kanser riskini azaltan antioksidanlar bulunur. Pürüzsüz bir cilde sahip olmak ve kusursuz görünmesini sağlamak için, kahvenin mucizevi etkilerinden yararlanabilirsiniz. Kahvenin cilt altındaki damarları daraltıp şişliklerin inmesine yardımcı..

Damla Sakızı Bitkisel Sabun Damla Sakızı Bitkisel Sabun

Damla Sakızı Bitkisel Sabun

50,00TL

Vergiler Hariç: 42,37TL

Damla sakızı hem bakteri, hem de virüsleri yok eder. Antiseptik özelliğiyle cilde derinlemesine bakım yapar, gözenekleri temiz tutar ve akneleri iyileştirir.  Hassas ciltlerde, özellikle yaz aylarında görülen güneş alerjisine iyi gelir. Cildi ultraviyole ışınlardan korurken leke, kırı..

Defne Bitkisel Sabun Defne Bitkisel Sabun

Defne Bitkisel Sabun

55,00TL

Vergiler Hariç: 46,61TL

Defne yaprağı vitamin, bakır, potasyum, kalsiyum, magnezyum, çinko, demir, selenyum ve manganez açısından oldukça zengindir. İçerdiği etken maddeler yüzünden kozmetik alanında, özellikle sabun, şampuan ve kremlerde kullanılan önemli bir hammadedir. Ağrıları hafifletme özelliği de olan defne yaprağın..

Ebegümeci Bitkisel Sabun Ebegümeci Bitkisel Sabun

Ebegümeci Bitkisel Sabun

50,00TL

Vergiler Hariç: 42,37TL

Ebegümecinin içerdiği kimyasallar ve zengin vitamin içeriği yaraların iyileşmesini sağladığı gibi, ağrı ve rahatsızlıkları da giderir. Sadece yaralarla sınırlı değildir bu etki, böcek ısırıklarına, büyük çürüklere, güneş yanığı ve döküntülerine de birebirdir. İltihabı ve şişliği azaltırken, hızlı iy..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 27 (3 Sayfa)